איך בוחרים טבעת אירוסין מושלמת?

ברוכים הבאים לדילמה שהסעירה גברים רבים משחר ההיסטוריה, לסוגיה שהצליחה לעורר מתח וחרדה בקרב בני זוג נרגשים שקיבלו החלטה להציע נישואין ומצאו עצמם מתקשים לקבל החלטה אחת חשובה בדרך, רגע לפני שהיא תגיד כאן תוך שהיא דומעת בהתרגשות. ההחלטה הזו קשורה לבחירת הטבעת, וכדי שתוכלו להציע לה נישואין בצורה מושלמת ורומנטית, עם טבעת שתעיד על היכרותכם עם הטעם שלה וגם על הרצון שלכם להשקיע ולפנק כמו שצריך, יש כמה טיפים קטנים שיעזרו  לכם מאוד.

הפגינו ערנות מוגברת

לאחר שקיבלתם את ההחלטה להציע נישואין ולהעביר את הקשר לשלב הבא, הגיע הזמן להתחיל להפגין ערנות יתרה. הקשיבו לשיחות שלה עם החברות, שימו לב לאופן שבו היא מתייחסת ומגיבה לטבעות אירוסין שקיבלו החברות שלה ובמידת האפשר בחנו גם אילו טבעות יהלומים מרהיבות מסקרנות אותה כשהיא בוחנת קטלוגים ומגזינים יוקרתיים. הערנות הזו תאפשר לכם להתחבר טוב יותר לטעם האישי שלה, לזהות את ההעדפות שלה ולבחור טבעת שתקלע בדיוק לסגנון שלה. אם אין לכם הזמנות טבעית לעשות זאת התחילו לעבור עמה על כמה קטלוגים מעוצבים או אתרי אינטרנט מרשימים, וכדי להסוות את העניין שלכם בטבעות הציעו לה לבחון גם כמה פריטים אחרים, כמו ריהוט וינטג’ מרשים של Sillas Vintage לריענון מראה הבית המשותף, ובין לבין השחילו גם תמונות של כמה טבעות יהלומים שעברו את הסינון הראשוני שלכם.

התייעצו עם החברות שלה

בין אם יש לכם מושג מאיפה להתחיל ובין אם לא, בין אם הגדרתם תקציב מטרה ובין אם אתם מרגישים שאין סכום שבעולם שלא תסכימו לשלם למען החיוך המאושר שלה, החברות הכי טובות שלה הן החותמת שאתם צריכים. התייעצו עם החברות שלה, בעיקר עם זו שקרובה אליה יותר מכל. תנו להן לייעץ, להמליץ ולכוון אתכם, וזכרו שלאורך השנים (עוד לפני שהכרתם) בת הזוג כבר החלה לדמיין איך תיראה החתונה שלה, וגם אילו טבעות אירוסין ונישואין היא אוהבת יותר מאחרות. כך תוכלו  להיות בטוחים שאתם משקיעים סכומי כסף לא מבוטלים בטבעת שתהיה לטעמה, ולא בטבעת שתאכזב אותה. אגב, רק כדי שתהיו מדויקים עוד יותר, קחו איתכם טבעת מקופסת התכשיטים שלה, כך שתוכלו להזמין מראש טבעת שתהיה במידה הנכונה. תופתעו לדעת עד כמה היא תתרגש כשתקבל לא רק הצעה רומנטית אלא גם טבעת יפה שעוצבה על פי מידותיה האישיות.