איך לבחור טבעת נישואין?

ככל שהאירוע הגדול מתקרב ואתם מתחילים לתכנן את הפרטים הקטנים ביותר, אתם מבינים שהגיע הזמן לדאוג גם לפרט אחד קטן וחשוב במיוחד: טבעת הנישואין. בשלב הזה נכנסים לתמונה כמה וכמה גורמים עיקריים, בהם מחיר ועיצוב כמובן, אבל איך יודעים מה לבחור ואילו טבעות יהיו אידאליות עבורכם? הנה כמה נקודות למחשבה.

קבלו השראה אונליין

אם אין לכם מושג מאיפה להתחיל או מה בכלל הסגנון המתאים לכם, עצרו לרגע את החיפושים והתמקמו מול המחשב. זה הזמן לגלות אילו עיצובים ודגמים קיימים כדי שתוכלו לזהות מה הכי מתאים לכם. למרבה המזל הפעולה הזו די פשוטה בעידן הדיגיטלי, ועם גוגל או פייסבוק תוכלו לחפש beautiful wedding rings כדי לקבל השראה ורעיונות טובים משלכם. אל תתמקדו בשלב הזה בסוג מסוים, אלא נסו לגלות מה הוא ההיצע הקיים, והוא מרשים ביותר. החיפוש אחר rose gold rings למשל, יגלה לכם כמה דגמים שאולי לא חשבתם עליהם כלל.

עם או בלי אבן?

לאחר שקיבלתם השראה וגם זיהיתם איזה סגנון מתאים יותר לכל אחד מכם (שהרי שניכם תענדו טבעת ביום שאחרי החופה) עולה לרוב דילמה חדשה – האם להרכיב על הטבעת אבן. באופן כללי אפשר ומומלץ להרכיב עליה יהלום, בעיקר משום שמדובר באבן חזקה מאוד. מאחר ואנחנו מקווים שהחתונה הזו היא לנצח, גם הטבעת צריכה לשרוד כמה שיותר, והיהלום עוזר לנו להשיג את היעד הזה. גם ספיר היא אבן חזקה, על אף ששתי החלופות נחשבות ליקרות יחסית. מצד שני, אם תחסכו בשלב הזה אתם עשויים לשלם ביוקר בהמשך, אם תצטרכו לבצע תיקונים שונים ולחדש את הטבעת רק משום שנשחקה מהר מדי.

טבעת הנישואין של הגבר

למרות שאנחנו משקיעים זמן רב בבחירת הטבעת לאישה, גם הטבעת של הגבר חשובה לא פחות. ברוב המקרים הבחירה עבור הבעל היא בחירה יחסית פשוטה, והם מסתפקים בטבעת דקה שתהיה להם נוחה הרבה יותר בשגרה. מצד שני, גם כאן יש כמה וכמה אפשרויות, בעיקר בכל הקשור לצבע הטבעת ולסוג המתכת. זה הזמן לבחור בין זהב צהוב ללבן, אם כי הצהוב נחשב לפופולרי יותר. אם נדמה לכם ששתי הטבעות חייבות להתאים זו לזו, ושהבחירה במתכת אחת בהכרח תגביל אתכם, זה דווקא לא ממש נכון. בחרו טבעות שמתאימות כל אחד לטעמו שלו, וזכרו שהבחירה הזו תלווה אתכם עוד שנים רבות, טובות ומאושרות.