כך תבחרו לוקיישן לחתונה

כולנו מתכננים את יום החתונה שלנו כמעט מילדות. שנים רבות לפני שהצד השני מפציע אל חיינו והרבה לפני שאנחנו יודעים עם מי נחיה לעולמי עד, אנחנו כבר מתחילים לחלום. על שמלה לבנה, על שיר לחופה ואולי גם על שיר לסלואו הראשון. אלא שבין כל הפרטים הללו יש אחד שהוא חשוב במיוחד, ובחירה נכונה זו תבטיח לנו אירוע מוצלח כמעט בוודאות: הלוקיישן.

עניין של נוחות

נתחיל מהפרט הבסיסי והחשוב ביותר – גאוגרפיה. אם אתם גרים בתל אביב ייתכן שחתונה בטבע הירוק של הצפון נשמע לכם סקסי, אבל לא רק שהמיקום הזה יאתגר אתכם מאוד, הוא גם יקשה על האורחים שלכם. לוקיישן נוח יותר באחת מערי המרכז או אפילו השפלה, הוא לוקיישן שיבטיח את הנוחות שלכם, כמו גם את זו של החברים ובני המשפחה. ויה אירועים הוא דוגמה טובה לאולם שנמצא במיקום מצוין, וגם פתרון מצוין לכל צורך נוסף, לרבות עיצוב ואוכל.

סטייל ותפריט

בבואכם לסרוק אולמות אירועים פוטנציאליים לקיום החתונה שלכם בדקו לא רק את ההיכרות של ווייז עם המקום או את הקרבה לתל אביב. הביטו סביב, בחנו את השטח, נסו להרגיש את המקום ולהתחבר אליו. אם אתם רוצים להפיק חתונה קלאסית ורומנטית כנראה שעיצוב מודרני מידי יתחבר לכם פחות, בעוד חופה בטבע בין עצים גבוהים ונורות קטנות שממלאות את החלל תהיה הרבה יותר נכונה לכם. בנוסף, אל תשכחו להתעקש על טעימות עוד לפני שתבחרו באולם כזה או אחר. עדיף שתדעו מראש אם האוכל במקום אינו לטעמכם, שכן אם תגלו זאת לראשונה בבניית התפריט כחודש לפני החתונה, אתם צפויים לאכזבה מרה וללחץ בלתי רגיל.

נקודות נוספות למחשבה

האולם הוא הפרט הראשון שעליכם לסגור כדי שתוכלו להמשיך הלאה בתכנונים וגם להזמין שמלה, צלם, תקליטן וכל ספק שירותים אחר. נסו לתכנן מראש את התקציב שלכם וקחו בחשבון שחישוב המנה אינו מתבצע על בסיס מחיר מנת האוכל עצמה – אלא הוא אמור לכלול את כל העלויות הנוספות. זוהי נקודה חשובה משום שתכנון לקוי של התקציב עשוי להוביל לחריגה משמעותית ממנו, וחריגה כזו עשויה להקשות עליכם מאוד גם אם המתנות שתקבלו יהיה נדיבות מאוד. עם זאת, נסו להגדיר תקציב ייעודי לשילובן של פעילויות למבוגרים וגם של אטרקציות לילדים במרכז, כדי שהאירוע שלכם יהיה הרבה יותר מעוד אירוע יפה עם אוכל משובח, אלא חתונה ייחודית באמת, שבה כל אורח, בכל גיל, יכול ליהנות באמת.