הטרנדים הלוהטים של השנה – בתחום התיקים

אחד החברים הטובים ביותר של האישה הוא התיק שלה. תיק איכותי וטוב, שגם נראה נפלא ומאפשר לנו לקחת איתנו בדיוק את מה שאנחנו צריכות לכל מקום ובכל רגע נתון, הוא תיק שאנחנו יכולות לקחת איתנו במשך תקופה ארוכה מאוד. השאלה הגדולה היא איך בוחרים נכון, ואילו טרנדים לוהטים היום בשוק הזה?

הצבעים המרכזיים

החורף כבר מאחורינו, מה שאומר שהגיע הזמן להיפרד לשלום מכל אותם תיקים שחורים ואפורים שאפיינו את העונה הזו. זה גם הזמן להתחיל להתרגל לצבעים הלוהטים שיכניסו אותנו לאווירה הקיצית החמה ויוסיפו טעם וצבע לחיים. תיקים אדומים, ורודים או כחולים, הכל הולך בעונה הזו, אם כי חשוב לזכור שהתיק צריך גם להתאים לבגד. לכן אפשר ואף רצוי להצטייד בכמה תיקים מרהיבים בשלל צבעים, כך שיהיה לך פתרון מושלם גם לשמלה הירוקה וגם לחצאית הצהובה. לחלופין, תיק אחד בצבע ניטרלי יחסית יכול להיות פתרון נהדר, וכאן מומלץ להתרחק מהשחור ולבחור בצבע רך ונעים יותר, וגווני השמנת או הלבן הם קלאסיים במצב הזה.

הקאמבק של תיקי הגב

יש מן תפיסה כזו לפיה תיקי גב נעלמו אי שם בשנות ה-90 של המאה הקודמת, אבל בשנים האחרונות הם עושים קאמבק והיום אפשר למצוא מגוון רחב של תיקי גב מעור שנראים ומרגישים נפלא. האישה המודרנית של המאה ה-21 היא גם אישה עסוקה יותר, היא מסתובבת עם לפטופ או טאבלט ומצוידת תמיד בתיק איפור, בקבוק מים, חטיפים שיעזרו לה לשרוד את היום הארוך מחוץ לבית וגם יומן פגישות שיעזור לה לשלוט בלוח הזמנים. תיקי הגב הם פתרון מצוין למצבים האלה, בעיקר משום שהם פשוט נוחים. את לא צריכה לסחוב תיק כבד על הכתף, וגם מסע הקניות בסופרמרקט או הפגישה העסקית פשוטים יותר כשהתיק נמצא מאחור, ולא נתלה על הצד.

הדפסים וטקסטורות

השנה אפשר למצוא גם תיקים עם הדפסים וטקסטורות, מושלם למי שאוהבת לשלב בין צבעים ולשבור את הצבע הנקי עם הדפס מדליק במיוחד. ההיצע בתחום הזה רחב למדי, וכמעט בכל חנות תיקים ואצל כל מעצב תמצאי כמה וכמה פתרונות אידאליים. כל שנותר לך כעת הוא לקבוע את הגודל הנכון לך, להגדיר צרכים במדויק ככל האפשר, ולבחור את התיק הטוב ביותר עבורך.